TOBB TSE KAL-DER
0 352 245 10 50 - info@kayso.org.tr
Kayseri Chamber Of Industry
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » KURUMSAL » Organizasyon » Meslek Komiteleri

Meslek Komiteleri

1. GRUP

Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan MEHMET MİRAT ELMACI
02. Başkan Vk AHMET YAVUZ ALPARSLAN
03. Üye ABDULLAH CEZMİ ÇİNÇİK
04. Üye MÜRSEL YÜKSEL
05. Üye RECEP BENK
2. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan HAMDİ ORUÇOĞLU
02. Başkan Vk LÜTFİ ÇARŞIBAŞI
03. Üye MURAT ARAR
04. Üye BEKİR GÜLDÜOĞLU
05. Üye ABDULKADİR ÖZSELAMOĞLU
3. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan MEHMET NAYCI
02. Başkan Vk SERDAR AÇIK
03. Üye YUNUS CİMŞİT
04. Üye SEYFİ BÜYÜKİNCE
05. Üye HACI MEHMET TANÇ
4. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan NEVZAT SEYOK
02. Başkan Vk MEHMET ULUTOPCU
03. Üye ENES ÖZHASEKİ
04. Üye MURAT BAŞYAZICIOĞLU
05. Üye TURGUT BOZKURT
05. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan MUSTAFA YILDIRIM
02. Başkan Vk VEYSEL BOZKURT
03. Üye OKAN ÖZKARAKAYA
04. Üye SEMA ELMACIOĞLU
05. Üye HASAN ÇINAR
06. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan MUSTAFA BURHANİYELİ
02. Başkan Vk DOĞAN MERCAN
03. Üye ÖMER FARUK BIÇAKÇIOĞLU
04. Üye AHMET GÜMÜŞCÜ
05. Üye HAZAR SARAÇOĞLU
07. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan ADEM DERİNEL
02. Başkan Vk REFİK ONUR KILIÇER
03. Üye MEHMET MURAT ÖZMEN
04. Üye MEHMET SARIALP
05. Üye İBRAHİM SARIALP
8. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan ÖMER BEĞENDİK
02. Başkan Vk MEHMET ÇİFTLİKÇİOĞLU
03. Üye METİN ÖZKAYA
04. Üye MEHMET ÖZSUVEREN
05. Üye ŞEREF ÖZDEMİR
9. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan SAMİ DELİKAN
02. Başkan Vk ÇAĞLAR SOYSARAÇ
03. Üye MEHMET ARSLANTAŞ
04. Üye ÖMER HİSAR
05. Üye MEHMET ARSOY
10. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan MUAMMER ARSLAN
02. Başkan Vk AYHAN ÇATALKAYA
03. Üye SALİH EŞSİZER
04. Üye M.ALİ YÖRÜK
05. Üye YUSUF ÖZKAN
11. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan ORHAN DOĞAN
02. Başkan Vk YILMAZ AKANSU
03. Üye MUSTAFA ATEŞ
04. Üye MUSTAFA EBİÇ
05. Üye ABİDİN ÖZKAYA
12. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan ERSİN KARACABEY
02. Başkan Vk METİN KANTARCI
03. Üye ÖMER KARAKAYA
04. Üye ORHAN SAKİ
05. Üye SAVAŞ TÜRKOĞLU
13. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan HÜSEYİN BAŞMISIRLI
02. Başkan Vk SEYİT DEMİR
03. Üye FATİH ÖZDEMİR
04. Üye ALİ OĞUZÖNDER
05. Üye İBRAHİM EZİNÇ
14. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan TURAN KABAK
02. Başkan Vk. İSMAİL ÇINAR
03. Üye MUSTAFA TUNA
04. Üye ABDULLAH YAŞAR
05. Üye MURAT ERGÜVEN
15. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan KÖKSAL ZORLU
02. Başkan Vk EMİN YALÇINKAYA
03. Üye SABİT ÖZPACACI
04. Üye MEHMET ARİF BÜYÜKKEÇECİ
05. Üye İBRAHİM GÖKNAR
16. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan AHMET GÜLBUDAK
02. Başkan Vk ZAFER BAKTIR
03. Üye MEHMET BEHRET
04. Üye HALİT ÖZKAYA
05. Üye ZEKİ KÜÇÜKKATIRCI
17. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan NACİ LEKESİZ
02. Başkan Vk FATİH ERKAN
03. Üye TANER KÜÇÜKÇAKMAK
04. Üye  
05. Üye ABDULLAH OĞUZBAŞ
18. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan MUSTAFA HAŞİM BAYRAM
02. Başkan Vk MUSTAFA KEMAL SAÇMACI
03. Üye ALİ YILDIZ
04. Üye MUSTAFA A YDINOĞLU
05. Üye FİRDES BAKIRDÖĞEN
19. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan ERCAN NALBANTOĞLU
02. Başkan Vk MEHMET KARABAŞOĞLU
03. Üye AYDEMİR ERENDEMİR
04. Üye MEHMET KARABULUT
05. Üye AHMET ESER
20. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan LEVENT AKÇAKOYUNLU
02. Başkan Vk YAVUZ DEMİROK
03. Üye ZUHAL GÖZÜKÜÇÜK
04. Üye MEHMET BÜYÜKSİMİTCİ
05. Üye MUSTAFA BİRKOL
21. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan SEDAT BÖYÜK
02. Başkan Vk YAVUZ DUR
03. Üye VEDAT BOZDAĞ
04. Üye MEHMET YAYLA
05. Üye ALİ BAKTIR
22. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan ALİ ÇETİN
02. Başkan Vk ŞENOL GÜNEŞ
03. Üye SONER AKBULUT
04. Üye YAVUZ EFİLTİ
05. Üye ÖMER ÇANAKÇIOĞLU
23. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan NUH MEHMET AKKAŞ
02. Başkan Vk YUSUF KANATLI
03. Üye ALİ RIZA ŞENOZAN
04. Üye NAZİF TÜRKOĞLU
05. Üye YAHYA KEMAL BERBER
24. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan LEVENT SOMTAŞ
02. Başkan Vk MUSTAFA KULKUL
03. Üye SELAHATTİN SARIALP
04. Üye MEHMET İLGÜ
05. Üye İSA KIZILÖZ
25. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan MUSTAFA ALTINOK
02. Başkan Vk SEMİH ERASLAN
03. Üye MEHMET ZAHİT AKSOY
04. Üye ERKUT KORKMAZ
05. Üye EMİN SARPTAŞ
26. GRUP
Sıra No Görevi Temsilcisi
01. Başkan MEHMET BİBER
02. Başkan Vk. METİN AYVAZ
03. Üye MEHMET FATİH ÖZDAMAR
04. Üye AHMET ÇATAL
05. Üye KADİR ÜÇOK