TOBB TSE KAL-DER
0 352 245 10 50 - info@kayso.org.tr
Kayseri Chamber Of Industry
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » KURUMSAL » Organizasyon » Meclis Başkanlık

Meclis Başkanlık
 
Abidin ÖZKAYA (MECLİS BAŞKANI)
02.03.1961 yılında Kayseri- Hacılar'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Kayseri'de tamamladı. 1978 yılında Kayseri Lisesini bitirdikten sonra 1980 yılında Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine kayıt yaptırarak, 1986 yılında üniversiteden mezun oldu. Ticari hayatına 1978 yılında (17 yaşında iken) başladı. 1994 yılında Turkuaz Seramik San. ve Tic. A.Ş'nin kurucu ortağı olarak sanayiciliğe geçiş yaptı. Halen Turkuaz Seramik San. ve Tic. A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdürmekte olan Abidin Özkaya, biri kız, diğerleri erkek olmak üzere 3 çocuk babasıdır.

 
Kayso Meclis Üyeleri
Mehmet İLGÜ (MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI)
Kayseri Hacılar İlçesi 1955 doğumludur. İlköğretimini Hacılar ilçesinde tamamladıktan hemen sonra çelik eşya ve mobilya sektöründe iş hayatına başladı. 1968 yılından itibaren, kendilerine ait olan Gürkan Büro Mob.San.Tic.Ltd.Şti , Gürkan Ofis Mob.San.Tic.Ltd.Şti , Gürkan Büromöbel GmbH ve Gürpeg Pratik Ev Gereçleri San.Tic.Ltd.Şti isimli GÜRKAN GRUP şirketlerinin kurucu ortağı ve yöneticilerindendir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 
Ahmet GÜMÜŞÇÜ (MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI) 01.05.1966 yılında kayseri erkilet de doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladıktan sonra, ticari hayatına 1985 yılında başladı. 1996 yılında Gümüşcüoğlu Giyim San. Tic. Ltd. Şti. kurucu ortağı olarak sanayiciliğe geçiş yaptı. Halen şirketinde yönetici olarak iş hayatını sürdürmektedir. Ahmet Gümüşcü evli ve üç çocuk babasıdır.


 
Ali BAKTIR (MECLİS KATİP ÜYESİ)                              
1960 yılında Kayseri’nin Hacılar ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri'de tamamladı. Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi işletme Fakültesi’ni bitirdi. Kayseri İl Genel Meclis Üyeliği yaptı. Avrupa Parlamentosu'nda Mahalli İdareler ve Yerel Yöneticiler Komitesi'nde görev aldı. Halen Has Çelik grup şirketlerinden olan Coreal Alüminyum Kablo A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Heber Uluslararası İlaç San. Tic. A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanlığı ve aile şirketi olan Baktıroğlu Nonwoven Tela Kumaş A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Evli ve dört çocuk babası olan Ali Baktır İngilizce biliyor.