TOBB TSE KAL-DER
0 352 245 10 50 - info@kayso.org.tr
Kayseri Chamber Of Industry
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » KAYSO Ailesi İftarda Bir Araya Geldi

KAYSO Ailesi İftarda Bir Araya Geldi

 Fotoğraf

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) çalışanları her yıl olduğu gibi bu yılda iftar yemeğinde bir araya geldi.

Personelin eşleri ve çocukları ile birlikte katıldığı programa, KAYSO Meclis Başkanı Abidin Özkaya ve KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci başta olmak üzere KAYSO Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

KAYSO iftarlarının artık geleneksel hale geldiğini ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, yıllardır geleneksel hale gelmiş bir aile toplantısına katılmaktan ve çalışanların aileleri ile birlikte iftar etmekten son derece mutlu olduğunu söyledi.

Eşlerine verdikleri desteklerden dolayı çalışanların ailelerine teşekkür eden Başkan Büyüksimitci, “Personel arkadaşlarımızın gayretli çalışmaları ile sanayicimize en güzel şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Odamızın hizmet kalitesi tartışılmaz. Memnuniyet seviyemiz gayet iyi durumda. Zaman zaman aksaklıklar yaşanabilir ama tüm arkadaşlarımızın elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarına eminim. Oda olarak tüm personellerimizle sanayicimizin hizmetindeyiz. Tüm çalışanlarımıza üstün gayretlerinden dolayı, eşlerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Oda personelin Kadir Gecelerini ve Ramazan Bayramlarını da kutlayan Başkan Büyüksimitci, aileleri ile birlikte kazasız belasız bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.  


13:57, 31.05.2018

Haber Fotoğrafları


Tüm Haberler