TOBB TSE KAL-DER
0 352 245 10 50 - info@kayso.org.tr
Kayseri Chamber Of Industry
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Kayseri OSB’den KAYSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Kayseri OSB’den KAYSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

 Fotoğraf

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

OSB heyetini KAYSO’da görmenin memnuniyet verici olduğunu açıklayan KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri’nin ekonomik görünümünün iyi olduğunu belirterek, “Bu güne kadar KOBİ’lerimizi yeteri kadar geliştirememiştik, son dönemde KOBİ’lerimizle ilgilide çok güzel gelişmeler var. Firmalarımızı nasıl dönüştürebileceğimiz konusunda kafa yormamız, var olan ürünlerimizi biraz daha katma değeri yüksek ürünlere dönüştürebilmemiz lazım. Kayseri’de yapacak çok işimiz var. Sanayimizi istenilen seviyeye getirmek için, hep birlikte gayret göstermeliyiz” dedi.

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ise, KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi kutlayarak, “İlimize hayırlı hizmetler yapacağınıza inanıyoruz. Bizde Kayseri OSB olarak değerli KAYSO Yönetim Kurulu Başkanımıza her türlü desteğimizi vereceğiz, yanlarında olacağız. Kendilerine ve yönetimine başarılar diliyoruz” dedi.


13:59, 19.05.2018

Haber Fotoğrafları


Tüm Haberler