TOBB TSE KAL-DER
0 352 245 10 50 - info@kayso.org.tr
Kayseri Chamber Of Industry
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » “İstihdam Konusunda Kayseri Olarak İyi Durumdayız”

“İstihdam Konusunda Kayseri Olarak İyi Durumdayız”

 Fotoğraf

Kayseri Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Hacı Ali Hasgül Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi makamında ziyaret etti.

SGK İl Müdürü Hasgül, Çalışma Hayatında Milli Seferberlik çalışmaları hakkında Başkanımız Büyüksimitci ile bilgi paylaşımında bulundu. Hasgül, istihdam seferberliği konusunda Kayseri’nin Türkiye genelinde iyi durumda olduğunu ve istihdamın artarak devam ettiğini söyledi.

KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci ise, istihdam konusunda Kayseri’nin ciddi bir potansiyele sahip olduğunu ve hala eleman arayan ciddi manada işletme olduğunu söyledi.

Başkan Büyüksimitci, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gündeme taşıdığı İstihdam Seferberliği konusunda tüm üyelerimizi bilgilendirdik ve KAYSO olarak üzerimize düşeni yaptık. Bundan sonrada yapmaya devam ediyoruz. Şehrimizdeki ilgili kurum ve kuruluşlarımız ile devamlı istişare halindeyiz. İnanıyorum ki Kayseri olarak yılsonuna kadar bize verilen hedefi gerçekleştirmiş olacağız. Bu konuda yeterli potansiyele sahip olduğumuzu düşünüyoruz” diye konuştu.


02:10, 18.05.2017

Haber Fotoğrafları


Tüm Haberler