TOBB TSE KAL-DER
0 352 245 10 50 - info@kayso.org.tr
Kayseri Chamber Of Industry
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Odamızdan Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’e Taziye Ziyareti

Odamızdan Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’e Taziye Ziyareti

 Fotoğraf

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşun heyet, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü Maslak’taki çalışma ofisinde ziyaret ederek, Kayınpederi Ahmet Özyurt’un vefatı dolayısı ile başsağlığı dileklerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri’nin sanayisi ve ticareti ile örnek bir il olduğunu belirterek, Kayseri’nin ve ülkenin kalkınmasına katkıda bulunan sanayici ve işadamlarına teşekkür etti.

KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak ise, kendilerini çok samimi bir şekilde karşılayıp misafir eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e teşekkür ederek, “Bugün üyelerimiz adına Sayın Cumhurbaşkanımıza taziye ziyaretinde bulunduk. Ayrıca Odamız çalışmaları ve Kayseri sanayisi hakkında kendilerine bilgiler verdik. Çok verimli bir ziyaret oldu. Ben kendilerine bundan sonraki çalışmalarında üstün başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

Cumhurbaşkanı Gül’ün Kayseri sanayisinin geldiği durumdan memnun olduğunu ifade eden Başkan Boydak, “11.Cumhurbaşkanımız Kayseri sanayimizin geldiği durumdan memnuniyetlerini ifade ettiler.  Bundan sonraki süreçte de katma değeri daha yüksek ürünler üreterek, doğrudan yabancı sermayenin yatırım yaptığı bir anlayış içerisinde çalışmamız yönünde tavsiyelerde bulundular. Bizde bu tavsiyeler ışığında şehrimizi ve ülkemizi kalkındırmak için var gücümüzle çalışacağız” şeklinde konuştu.


12:54, 20.02.2016


Tüm Haberler