+90 352 245 10 50 - info@kayso.org.tr
Kayseri Chamber Of Industry
You are here : Main Page » Duyurular » ULUSLARARASI STANDARDİZYON ZİRVESİ

ULUSLARARASI STANDARDİZYON ZİRVESİ

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda; 14 Ekim Dünya Standartlar Günü, tüm dünya genelinde standardizasyonun önemini vurgulamak amacıyla kutlanan özel sektör açısından çok önemli bir gün olarak yer almaktadır.

Bu önemli gün kapsamında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa VARANK'ın teşrifleriyle ülkemizdeki standardizasyon bilinci ve farkındalığını arttırmak, başta tüccar ve sanayiciler olmak üzere standardizasyon faaliyetlerine katılan tüm paydaşların çalışmalarını teşvik etmek amacıyla 14 Ekim 2019 tarihinde saat 09:30'da Swissotel The Bosphorus İstanbul'da “Uluslararası Standardizasyon Zirvesi” gerçekleştirilecektir. Zirveye Uluslararası ve Avrupa standardizasyon kuruluşlarının başkanları da katılım sağlayacak olup, zirvenin bu yılki teması "Standartlara Yön Ver" olarak belirlenmiştir. Ayrıntılı programa www.14ekim.com adresinde bulunan web sitesinden ulaşılabilmektedir.

Uluslararası Standardizasyon Zirvesi’ne katılmak isteyen üyelerimizin web sitesinde yer alan kayıt formunu doldurmaları gerektiği hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

10.10.2019


Tüm Duyurular