TOBB TSE KAL-DER
0 352 245 10 50 - info@kayso.org.tr
Kayseri Chamber Of Industry
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Duyurular » VERİMLİLİK PROJESİ ÖDÜLLERİ İÇİN SON BAŞVURU 09.01.2018

VERİMLİLİK PROJESİ ÖDÜLLERİ İÇİN SON BAŞVURU 09.01.2018

Sayın Üyemiz,

Kayseri Valiliği İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü’ nden alınan yazıda; ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına ve ekonominin verimlilik temelli, sürdürülebilir bir yapıya kavuşturulmasına yönelik olarak sanayi ve hizmet sektörlerindeki işletmelerin uygulamış oldukları verimliliği artırma projelerini teşvik etmek amacıyla her yıl "Verimlilik Proje Ödülleri" verildiği bildirilmektedir.

"Verimlilik Projesi Ödülleri Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik" hükümleri uyarınca; 2018 yılı ödül ve değerlendirici başvuru süreci başlamıştır. Buna göre, sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren işletmeler ve kamu kurumları uygulamış oldukları verimliliği artırma projeleri ile ödüle başvurabileceklerdir. Bunun yanı sıra, projelerin ön değerlendirme ve yerinde inceleme aşamalarında, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör işletmelerinde çalışanların, akademisyenlerin ve sivil toplum
örgütü temsilcilerinin de gönüllü bağımsız değerlendirici olabilmeleri mümkün olacaktır.

Başvuruları 9 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek olan ödül süreci hakkında ayrıntılı bilgiler Verimlilik Genel Müdürlüğü'nün http://vgm.sanayi.gov.trinternet adresinde yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız. 

Saygılarımızla,

09.11.2017


Tüm Duyurular