TOBB TSE KAL-DER
0 352 245 10 50 - info@kayso.org.tr
Kayseri Chamber Of Industry
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Duyurular » TÜRKİYE - SENEGAL 4.DÖNEM KEK TOPLANTISI

TÜRKİYE - SENEGAL 4.DÖNEM KEK TOPLANTISI

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; Türkiye-Senegal Karma Ekonomik Komisyon (KEK) 4. Dönem Toplantısı’nın, T.C. İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun eş başkanlığında, 05 - 06 Eylül 2017 tarihleri arasında Dakar’da düzenleneceği bildirilmiştir.

Bahse konu toplantının hazırlıkları çerçevesinde kullanılmak üzere Bakanlıkların / Kurumların görev alanına giren konularda, ülkemizin anılan ülke ile ikili ticari ve ekonomik ilişkilerine dair bilgi notları ayrıca KEK Toplantısı sonucunda imzalanacak olan Toplantı Tutanağı’na dahil edilmesi uygun görülen Türkçe ve Fransızca (mümkün olması halinde İngilizce) madde önerilerinin istenildiği belirtilmektedir.

Bu çerçevede; söz konusu toplantı’da gündeme getirilmesinde fayda görülen konular ve madde önerilerinin http://portal.deik.org.tr/Anket/420 link adresinde yer alan anketi doldurarak 16 Ağustos 2017, Çarşamba günü mesai bitimine tarihine kadar DEİK’e (İrem Develioğlu Tel: 0212 339 50 70 E-posta: africa@deik.org.tr ) iletilmesi hususunu,

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,

14.08.2017


Tüm Duyurular